Açılış Törenine Vali HAKTANKAÇMAZ’ın yanı sıra TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Sayın Mihrimah Belma SATIR, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet SAYGILI, Vergi Mahkemesi Başkanı Ömer ŞAHİN, Delice Kaymakam Vekili Onur Alp BIÇAKCI, Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin SARAN, kaymakamlar, belediye başkanları, daire müdürleri, Saran Group yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
 
 
Törende Çerikli Belediye Başkanı Nuh ŞAHİN, Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin SARAN ve TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Sayın Mihrimah Belma SATIR konuşma yaptı.
 
Vali HAKTANKAÇMAZ, törende yaptığı konuşmada, geçen yıl bugün de ilimizde bir spor salonunun açılışını yaptıklarını anımsatarak katkılarından ve desteklerinden dolayı Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin SARAN'a teşekkür etti.
 
Konuşmaların ardından Kırıkkale’ye katkılarından dolayı, Vali HAKTANKAÇMAZ tarafından Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin SARAN’a günün anısına plaket takdim edildi. Ardından spor salonu hizmete açıldı.